S čím Ti můžu pomoci?

Dlouho jsem si lámala hlavu, jak vůbec postavit svou nabídku a co je mým cílem. Co chci předat dál, jaké jsou přínosy mé práce, kdo jsou mí klienti...a přitom jsem to měla celou dobu před sebou, jen jsem to neviděla!


Co o spolupráci se mnou říkají klienti?

Zo spoluprácou s Marii som veľmi spokojná. Potrebovala som poradiť hlavne ohladom investícii, a rozložiť portfolio tak aby som mala aj ekologické investície. Nebol problém to zariadiť :) Všetko mi vysvetlila, poslala k náhledu. Bez nej by som sa k investicii neodvážila. Mám pred tým rešpekt. Je potreba aby to robil človek, komu dôverujete a kto sa v tom vyzná, kto sa tomu venuje a presne taká osoba je Marie :) ďakujem za pomoc :)
Csilla K.

Marušku znám už velmi dlouho, a když jsem se před časem z jejího instagramu dozvěděla, že se snaží pomoci ženám s financemi, rozhodla jsem se jejich služeb využít. Přestože jsem momentálně na rodičovské dovolené a finance k investování mi spíše nezbývají, Marušku to neodradilo a pomohla mi vypracovat finanční plán s tím, že až nastoupím znovu do práce, vše upravíme a opět přizpůsobíme aktuálním finančním možnostem. Také mi rozšířila obzor v možnostech, kam své finance ukládat především k dlouhodobé investici. Děkuji, že lidi jako Maruška tu pro nás jsou, a že se díky nim třeba změní pohled na finanční poradce.  

Jana Z.


Marušku jsem kontaktovala, abych se někam posunula ohledně dlouhodobější investic a budoucího zajištění dítěte, sama bych se do toho nepustila. Prošly jsme si moje možnosti a našly nejpříznivější variantu. Moc se mi líbil její přístup i když jsem má mateřské dovolené, do ničeho mě nenutila a domluvily jsme se, že jakmile se mi změní finanční situace, bude možnost se na vše znova podívat a přenastavit podle aktuální situace.

Martina D.

Každý může být pánem svých financí!